High Flow Fire Monitor
Muaj-qib SS304 high flow fire monitor, tsim los rau loj- daim ntawv thov tua hluav taws, muab kev tswj xyuas meej, ntev - deb ncav cuag, thiab ruaj khov corrosion- tiv thaiv kev tsim kho.
Product Overview
Lub High Flow Fire Monitor (Model: XH-80UT) yog tsim los rau kev lag luam tua hluav taws uas xav tau ultra- tus nqi ntws siab thiab ncav cuag ntev. Ua nrog hwm SS304 stainless hlau, lub ntsuas no xa cov kev ua tau zoo hauv cov cheeb tsam hnyav xws li cov nroj tsuag tshuaj, cov roj terminals, cov chaw nres nkoj, thiab cov chaw khaws khoom pheej hmoo siab.
Ntsiab nta
- Hnyav-dutySS304 stainless hlau tsimrau superior corrosion kuj
- High flow rate:4 800 LPMnrog tsis siv neeg nozzle
- Dual jetting qauv:Ncaj Nraim & Fog
- 360℃kab rov tav tigrau tag nrho cov kev pab
- Vertical txav los ntawm-45℃rau +90 degree
- Wide compatibility nrogBS4504, ANSI150, GB flange qauv
- Lub taub hau ntev ua los ntawm tawv -coated anodized aluminium alloy
Technical Specifications
| Parameter | Paub meej |
|---|---|
| Qauv | XH-80 UAS |
| Tus nqi ntws | 4800 LPM (Tsis Siv Neeg Nozzle) |
| Ua Haujlwm Siab | 10 Bar |
| Max Reach | 80 m @ 4800 LPM |
| Fog Angle | 120 degree |
| Kev sib hloov | 360℃Kab rov tav / -45℃rau +90℃Vertical |
| Txoj Kev Loj | 2.5 "(65mm) |
| Qhov hluav taws xob | 2.5" NH Txiv neej Xov |
| Inlet | 4 "Flange (BS4504 txuj) |
| Khoom siv | Saib & Tiller: SS304 Stainless Hlau / Nozzle: Hard-coated Anodized Aluminium Alloy |
Daim ntawv thov
Qhov zoo tshaj plaws rau kev tua hluav taws hauv kev lag luam xws li cov chaw siv roj & roj, cov nroj tsuag tshuaj, cov chaw nres nkoj hiav txwv, thiab cov tsev khaws khoom loj. Zoo meej rau kev teeb tsa uas xav tau ultra- muaj peev xwm txaus txaus thiab txuas ntxiv mus kom npog thaj chaw loj.
Tau txais Daim Ntawv Tso Cai rau Koj Qhov Project
Kev xa khoom sai, kev soj ntsuam hluav taws xob kev daws teeb meem, thiab kev txhawb nqa kev lag luam rau kev lag luam.
Cov lus nug nquag nug (FAQ)
Cov yam ntxwv tsis siv neeg nozzle xa qhov siab tshaj plaws ntawm 4800 LPM ntawm 10 Bar. Nws tuaj yeem ncav cuag qhov deb mus txog 80 meters, ua rau nws zoo tagnrho rau cov ntawv loj - cov ntawv siv tua hluav taws.
Lub saib thiab tiller yog ua los ntawm hwm SS304 stainless hlau rau corrosion kuj, thaum lub nozzle yog tsim los ntawm nyuaj-coated anodized aluminium alloy rau durability nyob rau hauv siab - siab ua hauj lwm.
Yog lawm, txhawb nqa cov qauv siv dav hlau dual: ib txoj kab ncaj nraim rau qhov ntev -qhov deb ncav cuag thiab pos huab qauv rau qhov dav - cheeb tsam. Qhov no tso cai rau cov lus teb hloov tau raws li qhov xwm txheej hluav taws kub.
Lub ntsuas ntsuas tig 360℃kab rov tav thiab tuaj yeem nce vertically los ntawm -45℃mus rau +90 degree, muab kev pabcuam tag nrho ntawm cov phiaj xwm yam tsis tau hloov pauv lub hauv paus.
Nws yog qhov tsim nyog rau kev teeb tsa kev lag luam xws li cov chaw siv roj & roj, cov nroj tsuag tshuaj, chaw nres nkoj, warehouses, thiab siab - thaj chaw cia khoom. Qhov zoo tshaj plaws rau cov tshuab ruaj khov uas xav tau cov dej ntws siab thiab ncav cuag ntev.
Cov tuaj nrog 4 "BS4504 tus qauv flange. Lwm cov qauv flange zoo li ANSI150 lossis GB kuj muaj, ua rau nws sib haum nrog feem ntau cov kav dej.
Xav txog yam xws li qhov yuav tsum tau muaj tus nqi ntws, ncav cuag, qhov siab thiab kev sib hloov, hom nozzle, thiab ib puag ncig. Peb pab pawg kws tshaj lij tuaj yeem muab kev taw qhia los xaiv lub monitor uas phim koj qhov kev xav tau kev tiv thaiv hluav taws.
Kev tshuaj xyuas niaj hnub yuav tsum suav nrog kev tshuaj xyuas lub nozzle, ntsaws ruaj ruaj, thiab kev sib hloov tshuab. SS304 stainless hlau ua kom tsis muaj corrosion, txo kev txij nkawm ntau zaus. Peb cov engineers tuaj yeem muab cov txheej txheem kev saib xyuas rau kev ua haujlwm zoo.
Cim npe nrov: high flow fire monitor, Suav teb, manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas, kev cai, nqe, kev muag khoom

