Phau ntawv hluav taws tua saib xyuas Chaw tsim tshuaj paus
XH30-50T Phau Ntawv Qhia Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob yog tsim los rau siab -kev ua haujlwm tiv thaiv hluav taws. Tsim los ntawm nyuaj-coated anodized aluminium alloy, lub ntsuas no muab kev tiv thaiv corrosion zoo heev, tswj kev sib hloov, thiab txhim khu kev qha dej dav hlau ntev txog 65 meters. Nws yog dav siv nyob rau hauv petrochemical nroj tsuag, warehouses, ports, thiab loj industrial chaw.
Phau Ntawv Hluav Taws Xob Saib Xyuas Txheej Txheem
Lub XH30-50T phau ntawv hluav taws saib xyuas yog qhov hnyav- lub luag haujlwm tua hluav taws ua haujlwm los muab siab - cov dej ntws tawm thiab ruaj khov ntev - muaj peev xwm tua hluav taws. Lub cev saib xyuas lub cev thiab lub nozzle yog tsim los ntawm cov tawv-coated anodized aluminium alloy, kom ntseeg tau lub teeb yuag thaum tuav cov kav ntev thiab corrosion kuj.
Qhov ntsuas hluav taws kub no muaj kev tswj xyuas zoo nrog kab rov tav 360℃kev sib hloov thiab ntsug txav ntawm -45℃rau +85℃. Cov txheej txheem kho tau tso cai rau cov nqi ntws los ntawm 30 txog 50 LPS, ua rau cov neeg tua hluav taws hloov tau sai sai rau cov xwm txheej hluav taws sib txawv.
Ntsiab nta
Kev tsim kho aluminium ntev
Ua nrog nyuaj-coated anodized aluminium alloy rau superior corrosion kuj thiab ntev kev pab cuam lub neej.
Adjustable Flow Control
Stack tip nozzle muab kho tau los ntawm 30-50 LPS rau kev ua tau zoo ntawm kev tua hluav taws.
Wide Rotation Range
Tag nrho 360℃kab rov tav tig thiab -45℃rau +85℃ntsug nce kom siab tshaj qhov hluav taws kub.
Long Distance Jetting
Muab dej dav hlau deb txog li 65 meters ntawm 10 bar siab rau thaj chaw tiv thaiv hluav taws loj.
Technical Specifications
| Parameter | Specification |
| Qauv nab npawb | XH30-50T |
| Tus nqi ntws | 1800-3000 hli |
| Ua Haujlwm Siab | 10 Bar |
| Max Reach | 65 m @ 3000 LPM |
| Kab rov tav tig | 360 degree |
| Vertical Range | -45℃rau +75 degree |
| Txoj Kev Loj | 2.5 "(65mm) |
| Saib xyuas qhov hluav taws xob | 2.5" NH Txiv neej Xov |
| Saib xyuas Inlet | 4 "Flange BS4504 / ANSI150 / GB |
| Khoom siv | Hard{0}}coated anodized aluminium alloy |
Cov khoom muaj feem xyuam








Daim ntawv thov
Thov ib daim Quote rau Phau Ntawv Qhia Kev Tiv Thaiv Hluav Taws Xob
Nrhiav rau lub chaw tsim khoom hluav taws xob txhim khu kev qha? Tiv tauj peb rau cov khoom specifications, tus nqi, thiab OEM kev daws teeb meem.
Cim npe nrov: phau ntawv tua hluav taws saib xyuas, Suav teb, manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas, kev cai, nqe, kev muag khoom

