Phau ntawv hluav taws saib xyuas siv thaum muaj xwm ceev|80 LPS High Flow Fire Cannon
XH80SH phau ntawv ntsuas hluav taws kub yog qhov ua tau zoo - kev ua haujlwm tua hluav taws tsim los rau cov lus teb thaum muaj xwm txheej ceev thiab loj - tiv thaiv hluav taws. Featuring lub nozzle tsis siv neeg, muaj peev xwm txaus, thiab kev ua haujlwm ntev -, nws ua kom muaj hluav taws kub ceev thiab ua tau zoo hauv cov xwm txheej tseem ceeb.
High Flow Performance
Xa mus txog4800 hli (80 hli)rau hluav taws kub ceev ceev.
Tsis Siv Neeg Nozzle System
Tswj ruaj khov txaus thiab siab nrogtsis siv neeg nozzle tswj.
Extended Reach
Qhov siab tshaj plaws mus txog80 m @ 10 bar, zoo tagnrho rau thaj chaw hluav taws kub loj.
Full Control Movement
360℃kab rov tav tig thiab ntsug hloov kho los ntawm-45℃rau +90 degree.
Daim ntawv thov xwm txheej ceev
- Roj & roj thiab petrochemical hluav taws tiv thaiv
- Cov chaw lag luam loj thiab cov chaw tsim khoom
- Chaw nres nkoj terminals thiab marine firefighting
- Tshav dav hlau thiab aviation hluav taws systems
- Kev cawm thaum muaj xwm ceev thiab kev puas tsuaj
Technical Specifications
| Parameter | Paub meej |
|---|---|
| Qauv | XH80SH |
| Tus nqi ntws | 4800 hli (80 hli) |
| Hom Nozzle | Tsis Siv Neeg Nozzle |
| Ua Haujlwm Siab | 10 Bar |
| Max Reach | 80 m @ 4800 LPM |
| Fog Angle | Max 120 degree |
| Kev sib hloov | 360℃Kab rov tav |
| Qhov siab | -45℃rau +90 degree |
| Txoj Kev Loj | 2.5 "(65mm) |
| Qhov hluav taws xob | 2.5" NH Txiv neej Xov |
| Inlet | 4 "Flange (BS4504 / ANSI150 / GB) |
| Saib xyuas cov khoom | SS304 Stainless hlau |
| Nozzle & Tes Log | Aluminium Alloy |
Vim li cas thiaj xaiv qhov ntsuas hluav taws kub ceev no
- High flow output rau ceev ceev hluav taws kub ceev thaum muaj xwm ceev
- Tsis siv neeg nozzle ua kom ruaj khov thiab ua haujlwm tau zoo
- Ntev - qhov kev pab them nqi yuav txo qhov kev pheej hmoo hauv ib puag ncig txaus ntshai
- SS304 siv rau corrosion kuj thiab durability
- Yooj yim installation nrog thoob ntiaj teb flange qauv
Tau txais Daim Ntawv Tso Cai rau XH80SH Hluav Taws Xob Saib Xyuas
Tiv tauj peb hnub no rau tus nqi, cov lus qhia kev, thiab kev txhawb nqa qhov project.
Thov ib daim Quote
Cov khoom muaj feem xyuam








Cov lus nug nquag
1. Kuv yuav xaiv qhov sib txawv ntawm qhov sib txawv rau lub ntsuas hluav taws xob li cas?
Kev xaiv tus nqi ntws yog nyob ntawm qhov kev pheej hmoo hluav taws kub thiab qhov chaw npog. Rau qhov loj - cov kev phom sij loj xws li cov chaw tso roj, cov nroj tsuag petrochemical, lossis cov chaw hauv tshav dav hlau, cov saib xyuas siab (xws li 80 LPS) raug pom zoo kom ua tiav kev tua hluav taws sai. Rau cov chaw tsim khoom me me lossis cov chaw tua hluav taws txawb, cov qauv hloov kho tau muab kev yooj yim dua thiab dej ua haujlwm. Xaiv qhov tseeb txaus tus nqi ua kom ob qho tib si tswj hluav taws zoo thiab ua kom lub cev ua haujlwm zoo.
2. Dab tsi yog qhov zoo ntawm qhov tsis siv neeg nozzle piv rau phau ntawv nozzle?
Lub tshuab nozzle tsis siv neeg tuaj yeem hloov kho raws li qhov nkag siab hloov pauv, tswj kom muaj qhov sib xws thiab kev ua haujlwm txau. Qhov no yog qhov tseem ceeb tshwj xeeb tshaj yog thaum muaj xwm txheej ceev uas cov dej siab yuav hloov pauv. Piv rau phau ntawv los yog pawg tip nozzles, tsis siv neeg nozzles txhim kho kev tua hluav taws, txo cov neeg ua haujlwm ua haujlwm, thiab xyuas kom ruaj khov dav hlau lossis pos huab qauv thaum ua haujlwm.
3. Vim li cas stainless hlau kev tsim kho tseem ceeb rau kev saib xyuas hluav taws?
Stainless hlau, tshwj xeeb tshaj yog SS304, muaj zoo heev corrosion kuj, ua rau nws haum rau hnyav ib puag ncig xws li marine, tshuaj nroj tsuag, thiab sab nraum zoov installation. Piv nrog rau cov ntaub ntawv txheem, nws txuas ntxiv lub neej kev pab cuam, txo cov nqi kho, thiab ua kom ntev - kev ntseeg siab nyob rau hauv cov xwm txheej hnyav. Rau qhov tseem ceeb ntawm kev tua hluav taws, cov khoom siv ruaj khov yog qhov tseem ceeb hauv kev ua kom muaj kev nyab xeeb ntawm kev ua haujlwm.
Thov ib daim Quote Hnub no
Tau txais tus nqi, kev txhawb nqa kev, thiab kev xaiv kho kom haum.
Tiv tauj peb tam sim no
Cim npe nrov: phau ntawv hluav taws saib xyuas siv thaum muaj xwm ceev, Tuam Tshoj, manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas, kev cai, nqe, kev muag khoom

