Dej Saib Xyuas Hluav Taws Xob: Qhov Zoo Tshaj Plaws rau Kev Nyab Xeeb Hluav Taws Xob
Kev kub ntxhov tuaj yeem tshwm sim txhua qhov chaw, txhua lub sijhawm, thiab tuaj yeem ua rau muaj kev puas tsuaj loj. Qhov tseem ceeb ntawm kev nyab xeeb hluav taws tsis tuaj yeem ntxhov siab txaus. Thawj kab ntawm kev tiv thaiv hluav taws yog hluav taws tua hluav taws. Txawm li cas los xij, qee zaum qhov xwm txheej hu rau lub cuab yeej muaj zog dua, thiab qhov ntawd yog qhov chaw saib xyuas dej hluav taws tuaj.
Dab tsi yog Water Fire Monitor?
Lub ntsuas hluav taws xob dej, tseem hu ua lub tshuab hluav taws xob lossis lub ntsuas hluav taws xob, yog cov cuab yeej siv hluav taws xob siab siv los tua hluav taws loj los ntawm qhov deb. Nws yog ntsia rau ntawm lub platform, tsheb thauj khoom, lossis trailer, thiab tuaj yeem ncav cuag qhov siab ntawm 50 ko taw lossis ntau dua.
Vim li cas thiaj siv lub ntsuas hluav taws kub?
Cov dej tua hluav taws yog ib qho ntawm cov cuab yeej tua hluav taws zoo tshaj plaws. Lawv tuaj yeem tsim dej ntawm qhov siab siab rau qhov ntev, ua rau lawv zoo tagnrho rau kev tua hluav taws loj sai thiab nyab xeeb. Lawv kuj tuaj yeem siv los tswj kev sib kis hluav taws kom txog thaum cov neeg tua hluav taws tuaj txog ntawm qhov chaw.
Cov tshuaj tua hluav taws hauv dej kuj tseem siv tau zoo hauv cov xwm txheej tswj cov neeg coob coob, xws li kev tawm tsam lossis kev tawm tsam uas cov phom dej tuaj yeem siv los cuam tshuam cov neeg coob coob. Lawv kuj tuaj yeem siv rau hauv cov chaw tsim khoom los ntxuav cov khoom loj lossis cov ntawv thov txias.
Cov Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob puas muaj kev nyab xeeb?
Cov tshuaj tua hluav taws dej muaj kev nyab xeeb thaum siv kom raug. Txawm li cas los xij, lawv tsuas yog yuav tsum tau ua los ntawm cov kws tshaj lij. Cov kwj dej uas muaj zog siab tuaj yeem ua rau raug mob lossis puas yog tias tsis ua haujlwm zoo.
Yuav Ua Li Cas Tau Txais Kev Saib Xyuas Dej Hluav Taws Xob?
Yog tias koj tab tom nrhiav kev saib xyuas dej tua hluav taws, saib tsis pub dhau Xinhao Hluav Taws. Peb yog cov chaw tsim khoom ntawm cov khoom siv tua hluav taws thiab cov khoom siv tua hluav taws. Peb lub ntsuas hluav taws kub dej yog tsim los rau cov qauv kev lag luam siab tshaj plaws, thiab muaj nyob rau hauv ntau qhov ntau thiab tsawg thiab teeb tsa kom tau raws li koj cov kev xav tau tshwj xeeb.
Yog li, yog tias koj xav kom muaj kev nyab xeeb ntawm koj lub koom haum thiab cov neeg ua haujlwm, nqis peev rau hauv cov dej tua hluav taws los ntawm Xinhao Hluav Taws hnub no. Tiv tauj peb kom paub ntau ntxiv txog peb cov khoom thiab kev pabcuam.
Nta:
SS304 Stainless hlau siv;
Tsis siv neeg nozzle;
Vertical taug kev ntawm 180 degree, ntawm -90 degree rau +90 degree ;
360 degree tig kab rov tav;
Hluav taws xob tswj jetting qauv: Ncaj kwj, Fog;
Electric.driver thiab tswj lub thawv yog waterproof;
Kev xaiv fais fab mov 12V / 24V DC (yeem), lossis 100-380 V AC.

Khoom Parameters
| Qauv nab npawb | PSKD20-40A |
| Tus nqi ntws | 1200-1800-2400 LPM Xaiv tau |
| Ua Haujlwm Siab | 8 Bar |
| Max. Mus txog @ 8 bar | 45 m @ 1200 LPM |
| Max. Fog Angle | 120 degree |
| Max Range Ntawm Motion | -90 degree rau +90 degree Vertically, 360 degree tig, lwm yam degree muaj |
| Turing Ceev | 24 degree / Thib ob tig, 10 degree / thib ob ntsug |
| Fais fab mov | DC 24V yog tus qauv |
| Kev siv fais fab | 24V @ 7.5A |
| Txoj Kev Loj | 2 1/2" (65mm) |
| Saib xyuas qhov hluav taws xob | 2 1/2" (65mm) NH txiv neej xov |
| Saib xyuas Inlet | Flange 2.5 "ANSI 150 # yog tus qauv, lwm qhov loj thiab tus qauv muaj |
| Khoom siv | Saib - SS304 stainless hlau yog tus qauv, SS316 yog muaj |
| Nozzle - Hard coated anodized aluminium alloy | |
| Tswj System | ICS-01 lossis VMCS-01 |
Daim ntawv thov:
Kev lag luam: Siv los tswj kev lag luam hluav taws xob, xws li hluav taws kub hauv cov nroj tsuag petrochemical, roj depots, chemical chaw, thiab lwm yam. Cov phom tua hluav taws tuaj yeem txo qhov siv hluav taws kub sai sai thiab txo nws txoj kev puas tsuaj.
Chemical leaks: Siv los teb cov tshuaj lom neeg muaj kev phom sij thiab txo qhov kev pheej hmoo ntawm kev xau los ntawm kev ua kom txias, dilution lossis kev sib cais kom muaj kev nyab xeeb.
Kev tua hluav taws hauv tsev: Hauv kev tua hluav taws loj hauv tsev, cov phom tua hluav taws tuaj yeem siv los ua kom txias thiab tua hluav taws sai sai, txo qhov kev siv hluav taws kub.
Cov xwm txheej tshwj xeeb: Rau kev tswj hwm kev tawm tsam, xws li kev tawm tsam, kev tawm tsam lossis kev tsis sib haum xeeb. Nyob rau tib lub sijhawm, lawv kuj tau siv rau hauv kev tswj dej nyab thiab dej txau ua yeeb yam hauv cov xwm txheej loj, ntxiv xim rau kev lom zem thiab kev ua koob tsheej.
FAQ:
1: Lub ntsuas hluav taws xob dej yog dab tsi?
Lub ntsuas hluav taws xob dej, tseem hu ua lub ntsuas hluav taws xob, yog lub dav hlau dej muaj peev xwm siv los tua hluav taws loj.
2: Lub ntsuas hluav taws xob ua haujlwm li cas?
Lub ntsuas hluav taws xob dej ua haujlwm los ntawm kev coj cov dej nrawm nrawm los yog ua npuas dej mus rau qhov hluav taws kub. Nws feem ntau muaj lub nozzle mounted rau ntawm lub hauv paus swivel uas tso cai rau kev sib hloov thiab kev nce siab. Cov dej yog muab los ntawm ib lub hose los yog cov yeeb nkab txuas nrog lub zog ntawm cov dej, xws li lub twj tso kua mis lossis lub twj tso kua mis. Lub siab quab yuam dej los ntawm lub nozzle, tsim kom muaj ib tug muaj zog kwj uas muaj peev xwm yuav aimed ntawm hluav taws. Qee cov saib xyuas muaj cov chaw taws teeb tswj, ua rau cov neeg ua haujlwm kho cov kev taw qhia thiab ntws tus nqi los ntawm kev nyab xeeb. Cov tsom iav no feem ntau siv rau hauv chaw tsim khoom thiab cov xwm txheej thaum muaj xwm txheej ceev kom xa cov dej ntim loj los tua hluav taws.
3: Hom kev lag luam thiab qhov chaw twg siv cov tshuaj tua hluav taws?
Cov tshuaj tua hluav taws hauv dej feem ntau yog siv hauv kev lag luam thiab qhov chaw uas muaj hluav taws kub loj tuaj yeem tshwm sim, xws li cov roj refineries, tshuaj nroj tsuag, tshav dav hlau, thiab chaw tua hluav taws. Lawv kuj tau siv rau ntawm cov nkoj thiab cov ntug dej hiav txwv los tiv thaiv hluav taws hauv hiav txwv.
Cim npe nrov: dej hluav taws saib xyuas, Suav teb, manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas, kev cai, nqe, kev muag khoom

